Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

ThermiSmooth ile Kırışıklık ve Sarkma Tedavisi

Thermismooth uygulaması, yorgun yüzü canlandırmak, ince kırışıklıkları azaltmak, derinin gerginliğini arttırmak için yapılan daha basit bir uygulamadır.

Derideki hücresel yenilenme ve güçlenmeyi sağlayan işlem aynı zamanda tazeleyici bir masaj özelliğindedir.

2 hafta arayla toplam 3 seans halinde uygulanır ve başta üst göz kapakları olmak üzere uygulama bölgesinde özellikle cildin ince olduğu alanlarda sıkılaşma sağlar.

Thermilift Ameliyatsız Yüz Germe ’den farklı olarak uygulama deri yüzeyinden yapılır ve tamamen ağrısızdır, lokal anestezi gerektirmez.

İyileşme süresi yoktur, hiçbir yan etki oluşturmaz.

  • 2 Hafta Arayla Toplam 3 Seans
  • Tamamen Ağrısız
  • Lokal Anestezi Gerektirmez
  • İyileşme Süresi Yok
  • Yan Etkisi Yok

Thermismooth Nedir?

Diğer ameliyatsız yöntemler cildin üzerinden dolaylı olarak derin dokulara ulaşmaya çalışırken, ThermiSmooth direkt olarak hedef doku üzerinde istenen noktaya ulaşmamıza imkan veren bir cilt altı prob ile uygulanır.

Bu prob hedef dokuyu direkt olarak istediğimiz sıkılaşmayı sağlayacak sıcaklığa kadar ısıtır, ve anlık ısı kontrolü sayesinde kontrolsüz yanmayı engeller.

Eş zamanlı olarak uygulama alanını izleyen bir termal kamera ile deri sıcaklığı da kontrol edilir ve ciltte istenmeyen sıcaklık artışları engellenmiş olur.

En Etkin Teknoloji

Amerikan Thermi Aesthetics firması tarafından geliştirilen ThermiRF ™ sistemi, günümüzde kırışıklık ve sarkma tedavisi amacıyla kullanılan en etkin teknolojidir.

Tüm bu tedavilerde FDA onayı olan ve başarısı bilimsel yayınlarla kanıtlanmış olan tek sistem budur.

Sistem Nasıl Çalışır?

Sistemin çalışma prensibi, hedef dokunun radyofrekans enerjisi ile belli sıcaklıklara kadar ısıtılarak dokuyu sıkılaştıran biyolojik olayları tetiklemesi üzerine kuruludur.

Bu ısınma hedeflenen etkiye göre, belli sıcaklıklarda yüz ve boyundaki cilt altı dokularının sıkılaşmasını, yağ eritilmesini, selülit bantlarının kopmasını, istenmeyen ter bezlerinin etkisizleştirilmesini, ve bazı durumlarda da istenen sinirlerin kalıcı olarak devre dışı bırakılmasını sağlayabilir.

Amaca göre ulaşılması gereken sıcaklıklar değişiklik gösterir, ve sistem saniyede 12 defa ulaşılan sıcaklığı kontrol ederek uygulamanın %100 güvenli olmasını sağlar.

Neden Thermismooth?

  • Thermismoothuygulaması 2 Haftada Toplam 3 Seans olarak yapılır.
  • Genel veya lokal anestezi gerektirmez, steril şartlarda çok rahat ve ağrısız olarak gerçekleştirilir.
  • İşlem sonrasında iyileşme süresi yoktur.
  • Sistem her an ısı kontrolü sağladığından hataya izin vermez, komplikasyon oranları sıfıra yakındır.
  • Ameliyat olmak istemeyen ya da sağlık sorunları nedeniyle ameliyata uygun görülmeyen hastalarda etkin bir alternatif olarak değerlendirilebilir.